Piątek, 2017-08-18

Bogusława, Bronisława
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ!

Jesteśmy Wodnymi Superbohaterami! Wiemy już o wodzie bardzo dużo. Zosia, Krzyś i Zdrojek podzielili się z nami cenną wiedzą na temat  jej roli w życiu człowieka. Dzięki Nim zapoznaliśmy się również z korzyściami, jakie człowiek czerpie z lasu.Wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola starają sie być EKO.Potrafią już segregować odpady do odpowiednich pojemników. Mamy wszyscy świadomość, że poprzez takie działanie do środowiska dostaje sie mniej zanieczyszczeń. Dzieci z III grupy zaprezentowały ekologiczną "Zieloną bajkę", która podejmowała temat ochrony Ziemi. Mamy świadomość, że najlepszym sposobem na ocalenie naszej planety jest przetwarzanie śmieci. Przekonaliśmy się, że z odpadów można "wyczarować" cuda.Nie jest to takie trudne! Młodsza grupa wykonała z pustych butelek instrumenty muzyczne. A nasze zdolne Starszaki pracę konkursową-zabawkę z butelek-KRYSZTAŁOWO-LODOWĄ RAKIETĘ. Do stworzenia tego dzieła potrzebowali aż 129 butelek!A oto kilka zdjęć z przebiegu programu w naszym przedszkolu.