„Autobusem miejskim przez Bolesławiec” - wyniki konkursu plastycznego

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » „Autobusem miejskim przez Bolesławiec” - wyniki konkursu plastycznego

„Autobusem miejskim przez Bolesławiec” - wyniki konkursu plastycznego

22 września 2017r. w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. ,,Autobusem miejskim przez Bolesławiec” zorganizowany przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu przy współpracy MZGK. Wręczenie nagród odbył o się przy okazji   obchodów ,,Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Konkurs skierowany był do bolesławieckich przedszkolaków. Zadaniem uczestników  było samodzielne wykonanie pracy na w/w temat  w formacie A4.

II miejsce w konkursie przypadło wychowance naszego przedszkola

Joasi Żurawek, a wyróżnienia otrzymali: Błażejewska Hanna, Cieślik Antoni, Maciejun Filip, Brodnicka Karolina, Skonieczny Szymon.

Dzieciom i rodzicom gratulujemy.