UBIERAMY CHOINKĘ Z RODZICAMI

Jesteś tu: » Strona startowa » Grupa II » UBIERAMY CHOINKĘ Z RODZICAMI

UBIERAMY CHOINKĘ Z RODZICAMI

Dnia 13.12.2017r. zaprosiliśmy rodziców do nas , aby wspólnie spędzić przedświąteczny czas . Dzieci przygotowały krótki występ, który  umilił nam pobyt podczas wykonywania z rodzicami pięknych ozdób choinkowych. Do tego zajęcia nie tylko przygotowały się dzieci , ale również rodzice , przynosząc ze sobą  materiały papiernicze oraz upieczone przez mamę Martynki pierniczki , ktore cieszyły się wzięciem. Dziewczynki dekorowały je według własnego pomysłu i wieszały na naszej choince.Oprócz pierników powiesiliśmy jeszce inne ozdoby wykonane z papieru jak  pajace, anioły , renifery z patyczków i wiele ,wiele innych zabawek . Na koniec zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie przy naszej pięknie udekorowanej choince.W  sali unosił się zapach powieszonych pierniczków , który przypominał nam o zbliżających się  świętach .

Wszystkim Rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i  życzymy Wesołych Świąt .