DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jesteś tu: » Strona startowa » Grupa II » DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Na dworze chłód i ziąb, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco. Powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

W piątek do naszej grupy licznie przybyły ukochane Babcie i ukochani Dziadkowie. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, od których otrzymali także przygotowane wcześniej laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każda wnusia i wnusio mogli przytulić i posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci.

Dzień ten sprawił wszystkim ogromną radość i wywołał uśmiech na twarzach zarówno młodszych jak i starszych.