Piątek, 2017-08-18

Bogusława, Bronisława
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Spotkanie z Przedszkolakami z Liberca

Jesteś tu: » Strona startowa » Transgraniczne przedszkolaki promuja ruch i zdrowe smaki » Spotkanie z Przedszkolakami z Liberca

Spotkanie z Przedszkolakami z Liberca

Dnia  10 marca 2017r. dzieci z Miejsiego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bolesławcu pojechały do czeskiego przedszkola w Libercu w ramach projektu unijnego „ Transgraniczne przedszkolaki promują ruch i zdrowe smaki ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa. Było to pierwsze spotkanie dzieci polskich i czeskich. Podczas tej wizyty wspólnie z czeskimi kolegami  brały udział w zabawach  kulinarno – ruchowych- plastycznych . W trakcie spotkania miały możliwość wykonania  soku marchwiowo – jabłkowego i wspólnie go degustować oraz zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Zabawy odbywały się w wesołej , miłej i serdecznej atmosferze . Przedszkolaki bawiły się wspaniale  i poszerzały znajomości międzynarodowe.
 Teraz przedszkolaki z Bolesławca czekają  na rewizytę dzieci czeskich , która będzie w maju.