10 edycja programu

Jesteś tu: » Strona startowa » Program "Mamo, Tato, wolę wodę!!!!" » 10 edycja programu

10 edycja programu

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym. Jest ono częścią projektu, który niedługo będzie realizowany w naszym przedszkolu. Pod linkiem, który przesyłam, znajduje się kilka pytań związanych z tematyką projektu. Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcą Państwo chwilę i odpowiedzą na nie. Informacje uzyskane od Państwa będą dla nas bardzo ważne.

Prowadzone badanie jest poufne — na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi poszczególnych osób, a dane analizowane będą zbiorczo razem z danymi uzyskanymi od rodziców przedszkolaków z całej Polski.

Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania zostaną Państwo poproszeni o podanie swojego adresu mailowego w celu wzięcia udziału w drugim etapie badania, które odbędzie się po zakończeniu naszego projektu w przedszkolu. Drugi etap badania odbędzie się wiosną 2018, a ankiety dostaniecie Państwo bezpośrednio od firmy badawczej IQS, która współpracuje przy realizacji projektu. Państwa adresy zostaną wykorzystane tylko do przesłania linków do drugiej części ankiety, nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu. Jest dla nas bardzo ważne, abyście wzięli Państwo udział w obu częściach badania.

Prosimy kliknąć poniższy link. Przekieruje on Państwa do ankiety przygotowanej przez firmę badawczą IQS. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Proszę wejść tutaj

List został wysłany przez IQS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mangalia 2A przy współpracy z firmą Generations Sp. z o.o., realizatorem projektu „Mamo, tato, wolę wodę!”