Piątek, 2017-08-18

Bogusława, Bronisława
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ

Jesteś tu: » Strona startowa » Program "Mamo, Tato, wolę wodę!!!!" » MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ

MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ

W tym roku nasze przedszkole bierze udział w 9 edycji akcji "MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ". Celem zajęć będzie promowanie wśród dzieci nawyku picia wody. Chcemy wszyscy dołączyć do grupy Wodnych Superbohaterów. Podczas realizowanych spotkań Zdrojek opowie nam wszystko o wodzie, o tym jak ważna jest w życiu małego i dużego człowieka. Zosia będzie ekspertką od ochrony środowiska, wprowadzając temat recyklingu, a Krzyś zachęci dzieci do sadzenia drzew.

22 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Wody. Z tej okazji uczestniczyliśmy w wodnych zabawach ruchowych i badawczych. Rozmawialiśmy o znaczeniu wody w przyrodzie, zastosowaniu  jej w życiu codziennym, także o konieczności oszczędzania wody.