UWAGA RODZICE

Rodzice, którzy ze względu na pracę zawodową będą musieli  posłać dziecko do przedszkola w czerwcu i w lipcu, proszeni są o złożenie deklaracji i zgody na mierzenie temperatury do czwartku 28.05.2020r. do godziny 14.30 w formie skanu lub zdjęcia  na skrzynkę mailową placówki ewentualnie mogą dostarczyć dokumenty w wersji papierowej (dokumenty zamieszczone są na stronie przedszkola w zakładce Koronawirus).

W dalszym ciągu obowiązują nas ograniczenia liczby dzieci w grupie, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji pierwszeństwo w zakresie zapewnienia opieki będą miały:

▪️ dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

▪️ dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Kontakt tel. 75 612 13 06

lub mail: