Optymistyczne Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 5 listopada 2021 r dzieci z grupy pierwszej uczestniczyły w ważnym wydarzeniu. Po dwóch miesiącach adaptacji, nauki i zabawy zostały prawdziwymi Przedszkolakami.  Pasowanie na przedszkolaka to tradycja, gdzie dzieci zostaja przyjęte  przez swoich starszych kolegów do grona przedszkolaków. Maluchy odświętnie ubrane zaprezentowały krótki występ artystyczny( śpiewały piosenkę, mówły wierszyk, inscenizowły ruchem muzykę).  Dzieci z grupy II w zielonych kolorach nadziei  poprzez wręczenie optymistycznych słoneczek przyjęły dzieci do grona  pełnoprawnych przedszkolaków. Dzieci zostały pasowane przez Pania Dyrektor, otrzymały do nauczycielek paszporty przedszkolaka i książeczki z wierszykami. Optymistyczna uroczystość zakończyła się wspólną wesołą zabawą.