MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA, PROGRAM "HAPPY KINDERGARTEN"

Dziś obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, który został ustanowiony dokładnie w 100. rocznicę powstania maskotki w roku 2002.

Dzieci świętowały ten dzień wyjątkowo. Ubrane były w piękne i kolorowe piżamy, każde z nich przyniosło swojego własnego, ukochanego misia i opowiadało, za co i dlaczego go kocha. Przybyły misie małe, średnie i duże, białe, brązowe, żółte i różowe . A każdy był piękny i wyjątkowy.

Tego dnia nie brakowało tańców, wierszy i zabaw przy piosenkach o tematyce misiowej. Dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, dużo radości sprawił dzieciom fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Życzymy wszystkim dzieciom i dorosłym, aby postać misia i cecha życzliwości były obecne w życiu każdego z nich na zawsze!

Dodatkowo dzisiaj nasze przedszkole  oficjalnie  przystąpiło do realizacji Międzynarodowego

Programu HAPPY KINDERGARTEN - więcej o programie można przeczytać w zakładce Program HAPPY KINDERGARTEN na stronie głównej.

Wszystkie dzieci wspólnie bawiły się przy piosence " Gdy szczęśliwy jesteś..", każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny – my powiedzieliśmy wierszyk o misiu i zaśpiewaliśmy piosenkę „Taniec pajacyka z misiem”.