Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W naszym przedszkolu wszystkie grupy uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami związanymi z pluszowym misiem.

Otóż pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu  bywa największym przyjacielem dziecka. Sam pluszak jest  symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Dzieci z tej okazji wykonały prace plastyczne: rysowały,  kolorowały swojego ulubionego pluszowego misia .  W tym też dniu dzieci  odwiedził  Pluszowy Miś . W czasie spotkania nie zabrakło wspólnych zabaw muzyczno – ruchowych  przy piosence„ Pokochaj pluszowego  misia”. Ten dzień przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a  uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażenia.