AKCJA GÓRA GROSZA

Kolejny rok włączamy się do akcji GÓRA GROSZA, którą organizuje

Towarzystwo Nasz Dom.

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź  takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Każdy grosz się liczy!

Oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Akcja będzie organizowana w naszym przedszkolu do 31 maja. Ważne !!!Ze względu na obecne zaostrzenia musimy pamietać o zasadach bezpieczeństwa  i higieny, dlatego prosimy o przynoszenie groszy zapakowanych w woreczki  i wrzucanie do przygotowanej skarbony.