Jasełka w wykonaniu grupy V

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszym przedszkolu przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sal i holów, nasze dzieci intensywnie ćwiczyły przed występami jasełkowymi, świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek, wierszy oraz przygotowując wraz z rodzicami i swoimi paniami piękne stroje.

W dniu 17.12.2021 grudnia dzieci zaprezentowały swoje występy, a po przedstawieniach składały życzenia świąteczne. Myślimy, że to były chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane.