KONKURS PLASTYCZNY,, KOCHAM CIĘ MAMO".

Dla chętnych rodziców, propozycja konkursu.

REGULAMIN PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „KOCHAM CIĘ MAMO”

I. ORGANIZATORZY

Organizatorem konkursu są współwłaściciele firmy FAST SERVICE s.c. WJP Rutkowscy, NIP: 6121498723

II. CELE KONKURSU

• kształtowanie poczucia własnej tożsamości;
  • rozwijanie  umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci;
  • wzmacnianie więzi międzyludzkich (z rodzicem/rodzicami, opiekunami) podczas wspólnej pracy;
  • pobudzenie twórczej wyobraźni dziecka;
  • rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;

III. WARUNKI UCZESTNICTWA

• Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym (do 6 lat)
  • Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej wraz z rodzicem (opiekunem) nawiązującej do tematu;
  • Prace plastyczne  mogą być wykonane dowolna techniką w formacie A3 (prace w innym formacie niezgodnym z regulaminem nie będą brane pod uwagę);
  • Prace plastyczne powinny być estetycznie wykonane i posiadać metryczkę zawierająca: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, nazwę placówki oraz nazwę grupy;

IV. TERMINARZ KONKURSU

• Konkurs będzie trwał od dnia 15.05.2020r.  do 31.05.2020 roku.
  • Zwycięzcy konkursu plastycznego zostaną wyłonieni przez powołane przez organizatora jury do dnia 1.06.2020 roku.
  • Odbiór nagrody będzie możliwy w placówce Fast Service s.c. na ul. Bielskiej 18, 59-700 Bolesławiec po ogłoszeniu wyników na stronie Facebook firmy Fast Service s.c. oraz na stronie www.papierniczy.net.pl
  • W sklepie stacjonarnym Fast Service s.c. w Bolesławcu zostaną zaprezentowane prace jako mała wystawa.

V. OCENA I NAGRODY

• Jury powołane przez organizatora dokona oceny prac biorąc pod uwagę: zgodność z tematem konkursu, technikę, różnorodność użytych materiałów, pomysłowość, wiek autora, estetykę wykonania.
  • W skład jury  wejdą współwłaściciele oraz wybrani pracownicy firmy Fast Service s.c.
  • Dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych organizator konkursu przewiduje dyplomy i nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników dyplomy za udział w konkursie.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją warunków.
  • Regulamin jest dostępny na stronie internetowej sklepu online: www.papierniczy.net.pl oraz w sklepie stacjonarnym Fast Service s.c. na ul. Bielskiej 18, 59-700 Bolesławiec.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z przekazaniem praw autorskich oraz wyrażeniem zgody autora pracy na jej publiczną prezentację oraz wykorzystanie w dowolny sposób przez organizatorów konkursu