darmową lekcję z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA z Bożydarem!

Propozycja zabaw  dla rodzica z dzieckiem !!!


Szanowni Państwo zapraszamy na kolejną darmową lekcję z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA z Bożydarem!

Ciekawa lekcja zdalna dla uczniów to możliwe :) Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Zachęcamy do udostępniania wydarzenia :)

Organizujemy kolejną darmową lekcję online z robotyki, programowania, eksperymentalnej chemii i fizyki z Bożydarem- wtorek 29 września o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!

ZAPISY NA STRONIE: https://robodohome.com/pl/robodo-home-webinary-robot/

Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki oraz darmową lekcje robotyki!


Jak to będzie wyglądało:

https://www.youtube.com/watch?v=xEE9dQ-ecyM

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/163255791782137/

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/2953721074667086/


Jesteśmy firmą, która na co dzień prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci. W odpowiedzi na dotykający nas wszystkich kryzys, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, aby odnaleźć się jako firma w nowej, domowej rzeczywistości. Na zajęciach uczymy dzieci logicznego myślenia, kreatywnego podejścia oraz tego, by się nie poddawać i szukać nowych możliwości rozwiązania problemu.

Korzystając z tej samej metodyki, stworzyliśmy nasze rozwiązanie – platformę edukacyjną RoboDoHome z ciekawą ofertą kursów, które można realizować w dowolnym momencie oraz serią webinariów na żywo z robotyki na wesoło. Nadal chcemy udowadniać, że efektywna nauka przez zabawę jest możliwa!
Serdecznie zapraszamy!


Pozdrawiamy,

Zespół TwojRobot.pl

tel. 606-299-977

mail.centrala@twojrobot.pl

www.twojrobot.pl

Razem budujmy erę młodych programistów!