KONCERT PIOSENKI O BEZPIECZENSTWIE

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » KONCERT PIOSENKI O BEZPIECZENSTWIE

KONCERT PIOSENKI O BEZPIECZENSTWIE

W piątek 31 maja odbył się w naszym przedszkolu koncert piosenki o bezpieczenstwie. W ten sposób zakończyliśmy realizację innowacji pedagogicznej "Bezpieczny przedszkolak". Każda z grup prezentowała piosenkę i wiersz o tej tematyce. Podczas koncertu zaszczycili nas swoją obecnością wszyscy ci, którzy przyczynili się do realizacji zaplanowanych działań: ratownik medyczny, strażak, policjant,pani aptekarka, pani dyspozytor kolei. Podziękowaliśmy Im za pomoc a wszystkie przedszkolaki obdarowane zostały odblaskowymi znaczkami, które sprawią, że będą jeszcze bardziej widoczne na drodze. Dodatkową atrakcją było oglądanie po koncercie wozu strażackiego i jego wyposażenia.  O wrażeniach  gości z koncertu można przeczytać tutaj.